İNOVASYON İlaç ve sarf malzeme
yönetim çözümleri
Mobilizasyon
Sistemleri
ameliyathane çözümleri
ve Sistem entegrasyonu
Suda Başlayan
mucize
Stervac

STERVAC Aspirasyon Torbaları ve Kanisterleri hidrofobik filtre ve antireflü valfi aynı çatı altında birleştiren eşsiz bir tasarıma sahiptir. Bu benzersiz tasarım, kullanıcı ve hasta güvenliğini en üst seviyeye çıkartarak hijyenik ve konforlu bir aspirasyon işlemi sağlar. Aynı zamanda geniş bir aksesuar yelpazesine sahip olan STERVAC, kullanıcıya tüm sıvı aspirasyon uygulamalarında bulunan organik sıvıları aspire edebilme imkânı sunmaktadır.

Misyon & Vizyon

Yer aldığımız sektörde, Türkiye ve dünyada gerçekleşen bütün yenilikleri takip ederek sürekli gelişen ve büyüyen küresel bir firma olabilmek.

Sağlık sektörünün ihtiyaç ve hayallerini kaliteden ödün vermeden, sıfır hata ve kusursuz zaman planlaması ile yerine getiren bir işletme olabilmek.

Anahtar teslim proje danışmanlığındaki güçlü pozisyonunu koruyarak üretici bir firma olarak da en yeni teknolojik gelişmelerle insan hayatına katkı sağlayarak sağlık sektörünün lider firmaları arasında yer almak.

Deneyimli kadrosu, dinamik yapısı, ürün kalitesindeki başarısı ve son teknoloji üretim teknikleri ile yüzde yüz müşteri memnuniyetini sağlayarak müşterilerimizin yaşam kalitesini en üst seviyeye çıkartmak.

HAKKIMIZDA

Ortaklarının 25 yılı aşkın sektör tecrübesi ile 2005 yılında kurmuş olduğu firmamız, Alpler Medikal ve Sağlık Ticaret Ltd. Şti., sektörde edindiği deneyim ve geniş kapsamlı sağlık çözümleri ile ülkemizin ve dünyanın dört bir yanına hizmet vermektedir. Yurt içerisinde Ankara ve İstanbul’da kendi kadromuz ile yer alırken diğer illerimizde bayi alt yapısı ile ürünlerimizin satış ve tedarikini sağlamaktayız.

Sağlık sektörüne yönelik geniş bir yelpazede çözüm ve ürün sunan firmamızın konsantre olduğu alanların başında anahtar teslim hastane projeleri ve danışmanlık hizmetleri yer almaktadır. Sistem entegrasyonunda uzman ekibiyle anahtar teslim hastane projelerini gerçekleştiren firmamız satış ve servis hizmetlerini başarıyla yerine getirmektedir. Ürün yelpazesi, öngörülen proje planlarındaki tüm hastane ekipmanlarını içerecek şekilde oluşturulmaktadır. Firmamız ülkemizin yanı sıra yurtdışında da başarı ile tamamlamış olduğu sayısız hastane projeleri ile adından sıkça bahsettirmektedir. Yurtdışında geniş bir coğrafyada çalışmalarını yürüten Alpler Medikal; Orta Asya, Türk-i Cumhuriyetler, Güney Asya, Orta Doğu, Kuzey Afrika, Balkanlar ve Doğu Avrupa bölgelerinde aktif olarak yer almaktadır.

PROJE PLANLAMA
DANIŞMANLIK
SİSTEM ENTEGRASYONU
GENİŞ ÜRÜN YELPAZESİ
BAKIM & ONARIM
ANAHTAR TESLİM