Kurumsal
Hakkımızda
Sağlıkta Tam Entegrasyon
Referans Uygulamalar
Misyonumuz
Vizyonumuz
Değerlerimiz
Kalite Politikamız
Çevre Politikamız

Çevre Politikamız

kalite politikamız

Doğruluğu kanıtlanmış kalıcı çevre politikaları ile geleceğe merhaba...

Alpler Medikal; çalışanlarını ve tedarikçilerini çevrenin korunması konusunda bilinçlendirmek amacıyla eğitim faaliyetleri düzenlemeyi, çevre üzerindeki olası etkileri kontrol altında tutmayı ve en aza indirmek için uygun teknoloji kullanır.

Çevresel kirliliği önlemek amacıyla; ticari faaliyetlerinin her aşamasında ve yürüttüğü tüm etkinliklerde sürekli iyileştirmeyi, doğal kaynakların bilinçli kullanımını ve bu konudaki tüm yasalara koşulsuz uymayı taahhüt eder. Çünkü çevre kirliğinin doğadaki ve insanlar üzerindeki yok ediş gücü her geçen gün biraz daha önem kazanmaktadır. 

Çevre duyarlılığı gelecek nesillerin yaşam kalitesini etkileyen çok önemli bir etkendir. Birkaç yıl öncesine kadar çevrenin kıymetini bilmeyen birçok topluluk artık çevre temizliğinin çevre duyarlılığının ne kadar önemli olduğunu biliyor. Küçük yaşlardan itibaren çocuklarımıza çevresel etkinliklerin ne kadar önemli olduğunu ve bu konuda ne kadar duyarlı olmamız gerektiğini okullarda öğretmeye başladık. Biraz geç kalmış olabiliriz ama yine de bunun iyi bir başlangıç olduğu kanaatindeyiz.

Müşteri Hizmetleri Alpler Medikal
Sevim A.

Selam

Yardım ister misiniz?

05:03