Kurumsal
Hakkımızda
Sağlıkta Tam Entegrasyon
Referans Uygulamalar
Misyonumuz
Vizyonumuz
Değerlerimiz
Kalite Politikamız
Çevre Politikamız

Sağlıkta Tam Entegrasyon

Birleştirici bir performansla sağlıktaki uygunsuzlukların önüne geçebiliriz.
sağlıkta entegrasyon

Alpler Medikal 25 yılı aşkın sektör tecrübesi ve 18 yılık kuruluş geçmişiyle yurdumuzda ve dünyadaki birçok sağlık kurumunda doğru ve kalıcı hizmetler vermiştir. Tanıtımını ve satışını üstlendiği ürünlerde ve verilen hizmetlerde sürdürülebilir kalite, devamlılık, modernizasyon daima ön planda tutmuştur.

Üretimini yaptığı ürünlerine pazara sunmadan önce oldukça uzun süreçler gerektiren testleri ve kalibrasyon hizmetlerini eksiksiz yerine getirerek bu konudaki başarı grafiğini daima üstlerde tutmuştur.

Coğrafi bölgedeki konumu ne olursa olsun nüfusu ve sosyal ekonomik şartlar her türlü bölgedeki sağlık planlamasını kriterleri gözlemleyerek kişiye yönelik koruyucu sağlık hizmetleri, teşhis ve tedavi ve rehabilitasyon sağlık hizmetleri ve gezici sağlık hizmetleri ile ilgili yataklı tedavi hizmetleri birbiri içerisine girmiş ve çoğu zaman kontrol edilemez pozisyonlar oluşturmaktadır. Planlanmış sağlık hizmetleri öngörülü olmaktan çok yönetilebilir olması seçeneği ile daha çok gündeme gelmektedir. Sağlıkta entegrasyon, insanların bir toplumla bütünleşmesini, o topluma uyumunu anlatmak için kullanılan bütünleşme ve uyumdur.

Sağlıkta uluslararası entegrasyon aralarında bir bağ kurarak uluslararası bir uyumu sağlamaktır. Bu uyumun belli başlı amaçları vardır; sağlık sistemini korumak, daha büyük bir gelişim göstermek, modernizasyon gibi belli spesifik görevler üstlenmek şeklinde sıralanmıştır.

Yurt dışında edindiği tecrübeleri yurdumuz sağlık hizmetlerinde kullanılan ve bu konuda politikalar ve projeler üreten Alpler Medikal; altına imza attığı tüm sağlık projelerinde başarılı sonuçlar almıştır. Anahtar teslim uygulamaları ile yurt içinde ve yurt dışında onlarca sağlık projesine ayrıca danışmanlık hizmeti de vermiştir. Yurdumuzdaki sağlık kurumlarında çeşitli etkinliklerle hem sağlık kurumlarını hem de sağlık kurumlarında çalışan doktor gibi sağlık çalışanlarıyla doğru, kalıcı ve bilgi birikimi yapmıştır.

Satışını ve pazarlamasını gerçekleştirdiği ve tanıtımını yaptığı birçok ürünle sağlık merkezlerinde birleştirici bir görev üstlenmiştir. Sağlıkta tam entegrasyon için gereken bütün koşulları sağlayan ürün portföyü hem Türk hekimine hem de Türk sağlık sektörüne büyük faydalar sağlamıştır.

18 yıllık geçmişe sahip bir marka olarak; sağlıktaki entegrasyonu faydalı halde kullanımı ve üretebilir olması çok önemlidir. Birleştirici bir performansla sağlıktaki uygunsuzlukların önüne geçebiliriz.  Sağlıkta tam entegrasyon birleştirici fayda sağlayan bir etkinliktir.

Müşteri Hizmetleri Alpler Medikal
Sevim A.

Selam

Yardım ister misiniz?

09:50