Kurumsal
Hakkımızda
Sağlıkta Tam Entegrasyon
Referans Uygulamalar
Misyonumuz
Vizyonumuz
Değerlerimiz
Kalite Politikamız
Çevre Politikamız

Hakkımızda

Alpler Medikal; 30 yıllık sektör tecrübesi ile 2005 yılında kurulmuştur. 


alpler medikal

Bizler; Alpler Medikal çalışanları olarak sağlık sektörüne gönül vermiş kuvvetli bir ekibiz. Çok değerli 25 yılı aşan sektör tecrübesi ile 2005 yılında kurulan Alpler Medikal, sağlık sektöründe edindiği deneyimi; geniş kapsamlı sağlık çözümlerini dünyanın dört bir yanındaki sağlık kurumlarına götürmektedir.

Ana ve tek faaliyet konumuz sağlık ürünlerin imalatı, tanıtımı ve satışıdır.

Konu insan sağlığı olunca; Alpler Medikal sorumluluklarının bilincindedir ve bu bilinçle yoluna devam etmektedir.

18 yıldır yurt içerisinde Ankara ve İstanbul’da kendi kadromuz ile yer alırken diğer illerimizde Yetkili Bayi alt yapısı ile ürünlerimizin satış ve tedarikini sağlamaktayız.

Hem tedarik hem de üretimde doğru ürün ve satış grubu ile çeşitli coğrafyalarda satış tanıtım ve pazarlama etkinlikleri sürdüren Alpler Medikal; son yıllarda üretim, APK, Endüstriyel Medikal Ürünler ve hazır sağlık ürünlerine yatırımlar yapmaktadır.

Ekip gücü ve enerjisine gönülden inanmış genç dinamik kadromuzla var gücümüzle çalışıyoruz.

.

Yurt içi ve yurt dışı pazarlama stratejilerimiz ve faaliyetlerimiz:

Ürün satışına ve tanıtımına yönelik pazarlama ve satış sistemleriyle müşterilerine kolaylıklar sağlayan modern pazarlama stratejilerine sahibiz.

Satış sırasında karşımızdaki son kullanıcının hastanın ya da doktorun bizim samimiyetimize inanması gerektiğini öncelikle anlatıyoruz. Koşulsuz dürüst ve içten davrandığımızın bilinmesini istiyoruz.

Alpler Medikal, envanterine kayıtlı 16 büyük ürün grubunda yenilikçi ürün sunumu ile insan sağlığıyla ilgilenen her kuruma azami destek ve bilgi paylaşımı yapmaya devam etmektedir.

Misyonumuz: Tıbbi cihaz tedarikinde çözümleriyle insana artan yaşam kalitesi sağlamaktır. Evrensel çözümlerle en doğru hizmeti eksiksiz ve zamanında sunmaktır.

Vizyonumuz: Sağlık sektöründe bilinen ve tercih edilen beş işletmeden biri olabilmektir.

Değerlerimiz: Öncü, girişimci ve yenilikçi ruhumuzla çözüm üretmeye devam ediyoruz.

Müşteri Hizmetleri Alpler Medikal
Sevim A.

Selam

Yardım ister misiniz?

09:49