İnsan Kaynakları
İK Politikamız
İş Başvurusu

İnsan Kaynakları Politikamız

ik politikamız

Şu an itibarıyla 16 ayrı ve bağımsız medikal branşta ticari etkinliklerini sürdüren grubumuz, personel alımını basın yayın organları ya da dijital ortamda profesyonel aracı kurumlarla yapmaktadır.

Fakat istemeniz durumunda bize CV’nizi göndererek ileriki tarihlerde değerlendirilmek üzere İK kaynak klasörümüze dahil olabilirsiniz. Hemen hatırlatmak isteriz ki bu bilgiler kesinlikle ve koşulsuz olarak saklanır, gizlidir ve hiç kimse ile paylaşılmaz. Bu bilgileri ulaşabilen tek kişi grup şirketlerimizin sahibi olan tek kişidir. Pozisyonların gerektirdiği yetkinliklerle birlikte aşağıda anılan özelliklere de sahip olmak, adaylardan ayrıca beklenmektedir. Yabancı dil bilgisi ve erkekler için askerliğini yapmış olmak temel kriterlerimizdir.

  • Müşteri faydalarına odaklı olmak,
  • Takım çalışmasına uyumlu olmak,
  • Güçlü bir karizma ile iletişim yeteneğini sahip olmak,
  • Öğrenme ve kendini geliştirme enerjisine sahip olmak önemle dikkat ettiğimiz özelliklerdir.

Katılımcı yenilikçi ve inovatif düşünceye açık olma erdemi insan kaynaklarının inanç ve değerlerini oluşturmaktadır. Bu merkezden yola çıkar ve seçici olmasının da sebebi budur. “Çalıştığınız yerin” başarısı; çalışanın kendi yaptığı işe bir katkıda bulunması ve bunu toplam başarı performansınıetkileyecek düzeye geliştirmesi ile mümkün olacaktır. Burada bize düşen çalışanlarımızın üretimdeki yerini korumak ve sağlamlaştırmak olacaktır.

Değişen koşullara hızla uyum sağlayabilmek ve şirketin başarılı çizgisini sürdürebilmek için sürekli gelişim şarttır. Personelimizin bilgi ve motivasyonu bizler için çok önemlidir. Müşteri odaklı olmayı ve takım ruhunu iyi özümsemiş bir birey ile aynı ortamda çalışma keyfi bizlerinde performansınıartıracak ve başarıya daha çok yaklaştıracaktır. Bu sebeple analitik düşünce ve hayata bakış açınızın ya da vizyonunuzun önemi çok fazladır.

Sizleri aramızda görmek için sabırsızlanıyoruz.

Alpler Medikal, geçmişten gelen altyapısı ve kadrolaşan ekibiyle her yıl olduğu gibi bundan sonra da birçok ilke imza atan ve adını her zaman zirvede tutacağına inanan bir kadroyla çalışmaktadır. 

Dinamik, yenilikçi, hedeflerine önem veren kadromuzda yer alıp bizden biri olmak için aşağıda bulunan açık pozisyonlar için iş başvurusu yapabilirsiniz.

Müşteri Hizmetleri Alpler Medikal
Sevim A.

Selam

Yardım ister misiniz?

03:51