• Dünyanın en iyi ameliyat masaları
    Ameliyat Masalarında teknolojiyle tanışın...
    Dünyanın en iyi ameliyat masaları
Ürünler > Ameliyathane Ekipmanları > Ameliyat Masaları
Ameliyathane Ekipmanları
Ameliyat Masaları
Ameliyat Lambaları
Girişimsel / Endovasküler Masalar
Hasta ve Kan Isıtıcıları

Ameliyat Masaları

SMARTER PRACTICO Ameliyat Masası
SMARTER PRACTICO Ameliyat Masası
GRAND PROMERIX Ameliyat Masası
GRAND PROMERIX Ameliyat Masası
RAPIDO Gün Cerrahi/Göz/KBB Ameliyat Masası
RAPIDO Gün Cerrahi/Göz/KBB Ameliyat Masası

Günümüzde ameliyat alanında çok detaylı ve gelişen tıbbi ihtiyaç ve tedavilere göre özel olarak oluşturulan bu masalar, ameliyatların en kusursuz şekilde tamamlanması için doktor ve hastanın alması gereken masa pozisyonu sağlamak üzere üretilmektedir.

Hastanın farklı açı, duruş ve hareketleri için ameliyat masalarının fonksiyonel, hizmete özel, dayanıklı ve güvenilir olması gerekmektedir. Dünyanın dört bir yanındaki en iyi hastanelerinde kullanılarak başarısını kanıtlamış olan Merivaara, yeni nesil teknolojik üretime devam etmektedir.

GRAND PROMERIX Ameliyat Masası

Güçlü ve kusursuz tasarımıyla  Grand Promerix, her türlü cerrahi prosedür için dayanıklıdır ve çok yönlü ameliyat masasıdır. Geliştirilmiş ergonomik tasarım, tüm cerrahi ekibin konforunu artırır. Konfor; konsantrasyon, güven ve daha iyi iş birliğine götürür. Bu verimliliktir.

SMARTER PRACTICO Ameliyat Masası

Çok yönlü ameliyat masası Practico, endüstrinin en geniş pozisyon zenginliğine sahiptir ve  ergonomiyi arttırmak için tasarlanmıştır. Daha akıcı çalışmanıza yardımcı olan akıllı kontrollerle güçlendirilmiştir.

RAPIDO Gün Cerrahi Ameliyat Masası

Rapido, taşıma, operasyon ve iyileşme için hepsi bir arada bir hidrolik gün cerrahi masasıdır. Aynı zamanda da özellikli baş ve sırt  aksesuarının kullanılması ile rakiplerinden oldukça öne çıkan bir Göz ve KBB ameliyat masası olarak hizmet verir. Çeşitli özellikleri, onu yoğun günlük ameliyat ihtiyaçları için ideal bir çözüm haline getirir. Rapido, gün cerrahi alanında ameliyathane transferlerini mümkün kılar, bu da ayakta tedavi operasyonları için önemli olan ameliyathane zamanının verimli bir şekilde kullanılmasını sağlar.

Müşteri Hizmetleri Alpler Medikal
Sevim A.

Selam

Yardım ister misiniz?

08:39